Biz Kimiz

İlk 1000 Gün App; 10 Nisan 2019’da 4. Kez gerçekleştirilecek olan Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi’nden aldığı ilham ile doğmuştur. Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi’nin proje sahibi Hayaller Fabrikası ve bugüne kadar yazılım konusunda iddialı işlere imza atmış olan HEO Tech‘in ortak projesi olarak Mart 2019’da yola çıkmıştır.
Hayaller Fabrikası:

2009 yılında kurulan Hayaller Fabrikası marka bilinirliğini yükseltip, marka değerini artıracak reklam fikirleri geliştirir, sektörler içinde fark yaratacak reklam stratejileri üretir. Kurulduğu ilk günden bu yana; farklı fikirlerle ufukları genişletebilmeyi, yol haritası çizerken fikir alışverişinde bulunmayı, çok çalışmakta sınır tanımamayı, iş birliğine başlarken ki heyecanını hiç kaybetmeyen bir ajans, bir ekip ve bir çözüm ortağı olmak misyonuyla çalışır. Sosyal medya iletişimi alanında uzmanlaşmış ekibiyle stratejik iletişim, sosyal medya iletişimi ve yönetimi, sponsorluk iletişimi alanlarında danışmanlık ve ajans hizmetleri vermektedir.

Hayaller Fabrikası, Kurucusu ve Ajans Başkanı Şebnem Öğredik Çavuşoğlu’nun fikir önderliği ile, 2016 yılından bu yana “Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi“ni düzenlemektedir. İnsan hayatında ilk 1000 günün önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Zirve, bu alanda farkındalık yaratmayı ve her yıl daha fazla sayıda anne ve çocuğa dokunmayı hedeflemektedir.

HEO Tech

Alanında uzman profesyoneller tarafından kurulan Heo Tech Bilişim A.Ş mobil uygulamalar, web tabanlı yazılımlar, kreatif tasarımlar gibi çözümler sunan bir yazılım ajansıdır.

Kuruluşundan beri farklı alanlarda çözüm sunan projeler geliştirerek dinamik, çözüm odaklı, faydalı modeller geliştirmiştir. Birden fazla projesi ile GOSB Teknopark bünyesine katılmaya hak kazanmış olup kendini ispatlamış dinamik bir ekibe sahiptir.

 • Taner Bincan
  Bu değerli uygulama ile bir baba olarak bir çok konuya kolay şekilde ulaşabiliyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.
  Taner Bincan
 • Cansu Kamal
  Her güne özel hazırlanmış bildirimler ile hamilelik ve annelik adına harika bilgiler ve yönlendirmeler bulabiliyorum.
  Cansu Kamal
 • Nazan Soyel
  Telefonuma indirdiğim en faydalı uygulamalardan birisi, her gün yeni bir şey öğreniyorum.
  Nazan Soyel

Partnerlik

Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi’ne katkı sağlamak, çözüm ortağı olmak ya da sponsorluk için lütfen bize ulaşın.
merhaba@ilk1000gun.com / 0216 250 65 05