Varoluşun Aynasında Kadın

Facebook ve Instagram’a Yeni Özellik
25 September 2020
Hamilelikte Ağız ve Diş Sağlığı
25 September 2020

Kadının kendini hatırlaması uyanışın ta kendisidir.”

diyen Pervin Ahmedova Perinatal Psikolog ve Kadın Çalışmaları Araştırmacısı. Pervin Ahmedova web sitesinde hemcinslerine şöyle sesleniyor.

Bütün değişim ve dönüşümlerin temeline indiğimiz zaman fark ediyoruz ki, en etkili güç Kadın Gücü’dür. Bu güç; fiziksel veya savaşa yatkın değil, barışa ve uyuma yönelik, mistik güçtür. 

Hepimizin, cinsiyetimizden bağımsız olarak, içimizde taşıdığımız Kadın’ı iyileştirmeye, onu onurlandırmaya ve canlandırmaya ihtiyacımız var. Zaten, onu yok saydığımız için değil mi, mutsuzluklarımız, doyumsuzluğumuz, zihnimizdeki gürültülerin bu denli artması. 

Öyleyse; değiştireceksek bir şeyleri, en derininden, çekirdeğinden, bunu en doğru “Kadın” aracılığıyla yapabiliriz. Kadının kendini hatırlaması, uyanışın ta kendisi demektir.

Kadın doğasında kendiliğinden var olan özeni, uzmanlığı ile birleştirerek; blog yazıları, YouTube kanalındaki videoları ve Podcast’leri ile kadınlara seslenen Pervin Ahmedova’nın “Varoluşun Aynasında Kadın” ve “Kırmızı’nın Gizemi” başlıklı eğitimlerine de web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

YouTube: https://www.youtube.com/PervinAhmedova

Eğitimler: https://www.pervinahmedova.com/egitimler/

Kaydınız tamamlanmıştır, her salı görüşmek üzere.

Şu an bir hata yaşanıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin.

İlk 1000 gun, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, periyodik mail bildirimleri için kullanılacaktır.